Arratisja nga burgu grek, arrestohet shqiptari i dytë

Katër shqiptarë janë arratisur mëngjesin e sotëm nga burgu grek i quajtur ‘Petru Rali’.

Bëhet me dije se policia greke ka arritur të kapë dhe të vërë në pranga shqiptarin e dytë.

Raportohet se ai u kap në Votaniko të Athinës, ndërkohë policia po punon për kapjen e dy shqiptarëve të tjerë./real-news.tv