fbpx

Arratisja nga burgu grek, kapet shqiptari i tretë

Ka rënë në pranga ditën e sotme shqiptari i tretë i arratisur nga burgu grek.

Pas dy shqiptarëve të tjerë është arrestuar edhe një 35-vjeçar, por identiteti i tij nuk bëhet publik.

35-vjeçari u kap dhe u vu në pranga në një rrugicë të quajtur New Smyrna.

Ai nuk u konfrontua aspak me autoritetet greke gjatë momentit të kapjes.

Katër shqiptarë u arratisën nga burgu grek në Athinë ditën e hënë, ku tre prej tyre janë kapur tashmë./real-news.tv