fbpx

Arrestimi i Dumanit, shoqërohen në komisariat dhe 3 persona të tjerë, policia jep detajet

f0427943-80f0-4ff7-9512-cf97dc11ae85.jpg

Së fundmi Policia e Shtetit ka shoqëruar në komisariat 3 persona të tjerë të cilët dyshohet se kanë pasur njohur për veprimtarinë e Nuredin Dumanit, i cili u arrestua mbrëmjen e së martës në Fier.

Kujtojmë që Dumani u arrestua mbrëmjen e së martës në një apartament në Fier ku u gjend i plagosur pas përplasjes me armë në Papër të Elbasanit.

Gjithashtu bashkë me Dumanin u arrestua dhe Hajredin Hoxha, i cili u gjet i armatosur si dhe dyshohet se ishte ai personi që ndihmoi Dumanin të largohej nga vendngjarja.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303