fbpx

Arrestohet djali i këngëtarit të njohur, kërcenoi se do të hidhte në erë aeroportin

Djali i këngëtarit të njohur, Lionel Richie u arrestua në aeroportin anglez Heathrow, afër Londrës, pasi kërcënoi se do të shpërthente një bombë dhe ofendoi rojet kufitare, raportojnë mediat amerikane.

Modeli 24-vjeçar thuhet se u nxor jashtë pasi u ndalua të hyjë në aeroplan nga ana e policisë britanike./real-news.tv/