fbpx

Arrestohet një person nga Bulqiza për kanosje

arrestohet-1-780x439-1.jpg

Një i ri nga Bulqiza është arrestuar ditën e sotme nga policia.

29-vjeçari ishte shpallur në kërkim nga policia, ku vetëm ditën e sotme operacioni përfundoi me sukses.

Mbi të, rëndojnë dy vepra penale, të cilat janë ‘Kanosje për të mos kallëzuar’ dhe ‘Përkrahje të autorit të krimit’.

Për 29-vjeçarin është vendosur masa’ Arrest me burg’./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303