24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Arrestohet një shqiptar në Itali, vodhi 800 kg duhan

spot_img

Autoritetet italiane kanë njoftuar ditën e sotme se kanë vënë në pranga një shqiptar pasi dyshohet se ka vjedhur rreth 800 kg duhan të thatë.

Fermerët në zonën e Maceratës e kishin nxjerrë duhanin për tu tharë dhe shqiptari ka përfituar nga kjo për ta vjedhur sasinë e konsiderueshme.

Sipas mediave italiane, pas kontrolleve të ushtruara në pranga përfundoi shqiptari Fetah Tota, të cilit iu gjet në një furgon sasia e duhanit e vjedhur. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat