27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Arsyeja pse Lorik Cana e la Italinë dhe u zhvendos në Shqipëri

spot_img

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, prej pak muajsh jeton në Shqipëri.

Arsyeja që e riktheu është angazhimi në bamirësi dhe fondacioni i hapur prej tij.

I ftuar në emisionin “Opinion” si një prej 8 personazheve më të spikatura të vitit 2018, Cana tha:

“Nga gushti i vitit të kaluar jetoj në Shqipëri dhe do të vazhdoj të jem këtu edhe për disa muaj të tjerë”.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk do donte të hiqte dorë nga futbolli dhe se do dëshironte të kthehej si drejtues ekipi.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat