fbpx

Artan Hoxha flet pas dëshmisë në SPAK, tregon pse publikoi videon

artan-hoxha-420x220-1200x630-780x405-600x360.jpg

Menjëherë pasi ka dhënë dëshminë para prokurorëve të SPAK , gazetari Artan Hoxha ka treguar për mediat e pranishme se dha përgjigje për çdo pyetje që patën prokurorët dhe se pa interes te ta për ta zbardhur çështjen.

“Për çdo pyetje që e patën prokurorët pata përgjigjen time. Duke qenë se kam qenë një nga mbështetësit e SPAK kam shpresë së kjo çështje do të shkohet deri në fund. Pashë interes për ta zbardhur çështjen. Çfarë u duhej ua vura në dispozicion. Unë u pyeta dhe dhashë gjithë informacionin që i duhej SPAK-ut. Paraqita mënyrën sesi mora videon”, tha Hoxha.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303