fbpx

Artistja jonë e preferuar martohet së shpejti

Screenshot_6-18.jpg

Ambra Angiolini dhe Massimiliano Allegri martohen. Trajneri i Juventusit dhe aktorja janë gati për dasmën, e cila do të mbahet në qershorin e ardhshëm.Marrëdhënia vazhdon mirë dhe, sipas thashethemeve të fundit, çifti vendosi të martohej. Amber dhe Massimiliano duken shumë te luntur rrugeve te Milanos duke lënë paparacëve mundesine që të fotografonin dashurinë etyre.

Një histori dashurie midis Ambra dhe Massimiliano, mbeti e fshehtë për një kohë të gjatë dhe doli në dritën e diellit vetëm pasi çifti kishte qenë në një festë dhe paparacët  kishin arritur të fotografonin çastin kur çifti kishte shkëmbyer puthje. Nëse Allegri nuk ka dashur të flasë publikisht për aferën me ish-yllin e Rait,  Angiolini tha në një intervistë të fundit me Vanity Fair, ku përdori fjalë të ëmbla për të përshkruar marrëdhënien e saj me trajnerin.

“Dy vjet më parë, zemra u ndal duke rrahur për një person gjigand –  kishte thënë duke folur për thyerjen me Francesco Renga – dhe pastaj u ringjall nga një burrë tjetër që e bëri atë me një ëmbëlsi që nuk mund të përshkruhet. Kur historia e mëparshme kishte përfunduar, më duhej të bëja diçka për veten time. Unë kam prishur një vello – përfundoi ajo – dhe unë nuk e kam bërë as për altruizëm, as për mirësi, as për aq shumë sa thonë ata që më bëjnë të zemëruar. Duhet të shkëlqej, sepse nëse nuk shkëlqej nuk jam e lumtur, as për  njerëzit që unë  dua “.

“Ai është i vetmi njeri i aftë të më përqafojë pa më mbytur,” shpjegoi ajo, duke folur për Allegrin. Sipas thashethemeve të fundit, çifti do të ishte gati të ndërmerrte një hap të ri përpara dhe Massimiliano do të kërkonte dorën e Ambra. Përgatitjet janë ende në zhvillim e sipër, por dasma do të zhvillohet në qershor 2019: një ceremoni intime me disa miq dhe anëtarë të familjes, ku të dy do të betohen për dashurinë e përjetshme.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *