31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

As kërpudha e famshme tek Kryeministria nuk i shpëton dhunës

spot_img

Me sa duket as vepra e artit e vendosur në oborrin e Kryeministrisë nuk i ka mbijetuar zemërimit të protestuesve.

Bëhet fjalë për kërpudhën e vendosur te Kryeministria, një nga veprat më të preferuara të Kryeministrit.

Ndonëse ajo ishte mbuluar me një skelë hekuri dhe rrjetë, protestuesit nuk e kanë kursyer as atë. (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat