fbpx

As me dietë, as me palestër! Tuna zbulon si arriti format perfekte pas lindjes (FOTO)

202574-1.png

Vogëlushi i Tunës ka festuar një mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndau me ndjekësit disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj.Por përveç ëmbëlsisë së vogëlushëve, të gjithë vunë re se Tuna ka forma perfekte trupore edhe pse ka kaluar vetëm 1 muaj nga lindja.Këngëtarja ka zbuluar për të gjithë sekretin se si ka arritur të humbasë peshë kaq shpejt dhe t’ju rikthehet linjave të saj perfekte.Këngëtarja ka treguar se ka nisur të marrë mësime për “pole dance” dhe falë kësaj ka arritur format që ka sot.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303