33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

‘Astiri’, Veliaj: Ne do të fitojmë, rruga do të bëhet

spot_img

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj ka folur në lidhje me protestën te ‘Unaza e Re’ të cilën e ka quajtur të stisur.

Në emisionin ‘Real Story’, Veliaj tha se protesta tanimë është kthyer në bumerang, por PS do fitojë dhe rruga do bëhet.

‘Protesta te Astiri është e stisur. Rruga do të bëhet. Ajo protestë është kthyer në bumerang. Numri i personave që mërziten nga ajo protestë me dy ish-deputetë në krye, është shumë i madh se ata që qëndrojnë atje. Ne do fitojmë dhe te Astiri’, nënvizoi  Veliaj./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat