fbpx

‘Astiri’/ Veliaj sulmon opozitën: Bullizmi juaj nuk ka vend në Tiranë

Photo-Erion-Veliaj.jpg

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar sërish për ‘Astirin’ me anë të një postimi në rrjete sociale.

Reagimi  i tij ka ardhur  pas protestave të ditëve më parë, ku u plagosën 4 punonjës së IKMT dhe e 1 efektiv policie.

Veliaj i ka dhënë një mesazh thumbues opozitës, ku shkruan se bullizimi politik i partive që bllokojnë punët publike nuk ka vend në Tiranë

Postimi i Veliajt:

Astiri?

Një pjesë e familjeve kanë marrë paratë për ndërtimet pa leje në mes të rrugës, pjesa tjetër në foto është futur për zhvillim duke liruar rrugën e duke marrë nga 1-3 apartamente në këmbim! ?

Bullizmi politik i partive që bllokojnë punët publike nuk ka vend në Tiranë!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303