fbpx

Astrologia Meri Shehu zbulon shenjën më fatkeqe për muajin nëntor

Astrologia Meri Shehu në horoskopin e këtij muaji deklaroi se Demi është shenja më e pafat e nëntorit pasi do i kenë kundër personat rreth tyre dhe do jenë në frymë antagoniste.

Nga ana shëndetësore nuk do ndihen aq mirë, pak më të lodhur. Sa i përket dashurisë duhet të kenë kujdes në marrëdhënie serioze, mund të kenë keqkuptime. Nuk duhet të fillojnë një marrëdhënie të re.

Te paratë do jenë me fat. Nga data 12 do kemi Hënën në shenjën e tyre dhe do kenë dhurime.