fbpx

Atdheu i Për’Puthen kapet mat! Fotografohet me një bionde

Atdhe-Xheravina.jpeg

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku pretendohet se konkurrenti i Për’puthen, Atdheu është parë në ditën e të dashuruarve në krah të një vajze tjetër, e cila nuk është pjesë e programit.

Atdheu në fillim kishte hyrë me pëlqim për Anën, e cila u largua më vonë pas skandalit me Arjonin.

Ndërsa më pas ai vazhdoi të kishte takime me Sindin dhe Melisën, por kjo e fundit u largua pas shumë thashethemeve për një lidhje të mundshme me ish-konkurrentin, Andin.

Në rrjetet sociale është publikuar një foto e tij në krah të një biondeje, që sipas ndjekësve ajo është e dashura e djalit nga Kosova.

Ndërkohë, Atdheu nuk ka reaguar ende.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303