fbpx

Atdheu me Erjolën në momente intime, pranga dhe zhytje në det…

kepi-i-tundimeve-8.png

Fatjoni dhe Atdheu në Kepin e Tundimeve nuk i besuan Erjolës kur tha se “nuk ka tradhtuar asnjëherë” dhe vendosën ta ndëshkojnë.

Atdheu i vendosi pranga, por më pas Erjola këmbënguli se “as nuk ka tradhtuar dhe as nuk është tradhtuar” dhe hoqi prangat me forcë.

Pas këtyre komenteve, ish-konkurrenti i “Për’puthen” dhe moderatorja e “E Diell” kaluan disa momente të bukura së bashku, teksa zhyteshin dhe notin në det.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303