fbpx

“Atë Markun e kam fiksim, doja që ta…’. Ndjekësja ja thotë troç, Rudina ‘nuk ia përton’

rudina-dembacaj.jpg

Aktorja Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan detaje nga jeta private.

Së fundmi, ajo ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një ndër ta i ka shprehur pëlqimin për Markun.

“Atë Markun fiksim e kam, e kam parë te Cormeum si shpirt ishte. Po ishe ti aty, nuk iu afrova”, i ka shkruar ndjekësja.

“Qenke e zgjuar”, i ka replikuar Rudina, duke nënkuptuar që ka bërë mirë që nuk i është afruar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303