20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Atentat me armë, i riu shqiptar në koma

spot_img

Në Napoli ka ndodhur një ngjarje e rëndë mbrëmjen e sotme. Një i ri shqiptar është qëlluar me armë dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas mediave italiane ndaj tij është organizuar një atentat. Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është shtruar në spitalin e Napolit dhe është në gjendje kome.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat