fbpx

Atentat me telekomandë/ Udhëtonte i vetëm me makinë, kush është i riu që u dërgua me urgjencë në spital

Te tjera detaje kanë dalë nga shpërthimi i makinës sot në kryeqytet. Raportohet se brenda ndodhej vetëm shoferi.

Shoferi, i ri në moshë, mban veshur një bluzë të bardhë dhe pantallona xhins. Fillimisht u raportua se ai kishte humbur jetën, por gjatë transportit për në spitalin e Traumës, i riu ka shfaqur shenja jete.

Deri më tani dyshohet për një atentat me telekomandë.

Thuhet se i plagosuri është Preng Gjini.