fbpx

Atentati ndaj prokurorit/ Kush është modelja seksi që u thirr në prokurori?  Zbulohen lidhjet e saj me Redjan Rrajën

Detaje interesante zbulohen nga hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, mikut të tij Aleksandër Laho dhe shoferit Andi Maloku që fatkeqësisht ndërroi jetë pasditen e së enjtes. Raportohet se është marrë në pyetje nga prokurorët edhe një nga personazhet e njohur të showbizzit shqiptar, modelja Kejvina Kthella.Shkak janë bërë komunikimet e saj me të arrestuarin Redjan Rraja. Sipas hetimeve modelja e njohur kishte miqësi me Rrajën.

Ajo është thirrur dhe pyetur për lëvizjet e fundit të Rrajës sidomos ditën e atentatit. Për Rrajën gjykata vendosi masën e sigurisë arrest me burg.

auto_kejvina_kthella_53767140_128762771536667_6973954589337443111_n1570545491 auto_auto_kejvina154822547115482343431548234366 22489876_514267462260664_4542420968356388370_n KejKthjellaV
<
>