16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Atentati në Laprakë, zbulohet identiteti i autorit

spot_img

Atentati i djeshëm në Laprakë la të vdekur 17-vjeçaren, Griselda Gjikolaj dhe të plagosur të dashurin e saj23-vjeçar, Erion Benga.

Sot, policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të krimit, i cili është shpallur në kërkim që nga dita e djeshme. Robert P. i datëlindjes 1999 është organizatori i atentatit dhe vrasësi i 17-vjeçares Gjikolaj.

Ai kishte organizuar vrasjen e Erion Bengës, duke mos pasur në shënjestër vajzën. Ngjarja ndodhi si pasojë e një ngacmimi ndaj Gjikolajt dhe zënkës mes autorit dhe Bengës. Policia po punon për kapjen e 19-vjeçarit./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat