32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Real-News

1 POSTS
0 COMMENTS

Pse Putini po tenton të fajësojë Kievin dhe Perëndimin për sulmin në Moskë?

Në deklarimin e parë pas sulmit në sallën e koncerteve në periferi të Moskës më 22 mars, mbi 18 orë pasi sulmues të armatosur...

Latest news

- Advertisement -spot_img