fbpx

Autobusi i Kombinatit përplaset me koshin e mbeturinave, policia jep detajet

WhatsApp-Image-2022-05-16-at-10.23.58-AM-1.jpeg

Mëngjesin e kësaj të hëne një tjetër autobus është aksidentuar.

Policia njofton se autobusi i linjës së Kombinatit është përplasur me një kosh mbeturinash pranë ‘Misto Mames’.

“Më datë 16.05.2022, në Misto Mame, shtetasi S. Sh., duke drejtuar autobusin e linjës së Kombinatit, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin se tij dhe është përplasur me një kosh mbeturinash. Si pasojë ka vetëm dëme materiale”, thotë policia.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303