18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Benz-i bie nga ura në Surrel, ka të lënduar

spot_img

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Surrel, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Mësohet se makina ka dalë nga ura, ku brenda saj kanë qenë dy persona.

Dy personat kanë mbetur të lënduar rëndë. Ende nuk është bërë i ditur identiteti i dy të plagosurve.

Autoritetet po punojnë për zbardhjen e ngjarjes./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat