fbpx

“Baba jot na ka marr në qafë..”. Milaim Zeka shpërthen në mes të emisionit: Natën shikoni p*rno

Milaim-Zeka-1170x780.jpg

Gazetari i njohur, Milaim Zeka ka zhvilluar një debat mbrëmë teksa ka qenë në një emision televiziv. Ai është ndalur te veprimet e njërit nga ish-deputetët e LVV-së, tashmë anëtar i PSD-së dhe ka shpërthyer keq.

Elektorati e ka ditur që ju grupi çka jeni ndarë nga VV-ja keni qenë partizanët më të mëdhenj, fyesit më të mëdhenj që i keni fyer njerëzit në rrjetet sociale, i keni sha. Kolegu yt Nol , deputet i grupacionit tënd i ka thënë deputetes së Kuvendit të Kosovës, deputetit të Kuvendit të Kosovës, ‘a po e sheh që baba jot na ka marr në qafë’…

I menjëhershëm ishte edhe reagimi i drejtuesve të emisionit, që provuan ta ndalonin Zekën që të fliste fjalë të tillë. Por, edhe për ta Zeka pati dy fjalë.

Parlament primitiv i Afganistanit, televizione primitive a tërë natën kqyrni porno

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303