fbpx

Baby G gjysmë e zhveshur mbi biçikletë

gfdg.png
Baby G ka kohë që nuk ka lansuar një këngë të re, por ajo ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.  Pozat atraktive dhe gjysmë të zhveshura janë “specialitet” për artisten, teksa këtë herë erdhi më ndryshe.

Baby G shihet gjysmë e zhveshur në një video që ka publikuar vet ajo ku promovon albumin e ri të artisti të njohur amerikan Justin Bieber “Changes” që u lansua me 14 shkurt.

Kujtojmë që kënga e fundit e artistet është “It’s me” që u publikuar në fund të vitit 2018.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303