16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Balerina shqiptare deklaron: Virgjërinë e bëra dhuratë

spot_img

Isida Mollaymeri është një prej vajzave më të bukura në Shqipëri dhe një balerinë shumë e talentuar.

Ajo ka dhënë një intervistë për  “Pop Culture” në Top Channel dhe i është përgjigjur edhe pyetjes provokuese se kur e ka humbur virgjërinë.

“Virgjërinë në fakt e kam dhuruar për ditëlindje. Unë kur nuk kam mundësi për dhurata, i bëj një gjë, edhe meqë ishte për tu bërë, mos sot nesër… meqë ishte kaq e çmuar, ia bëra”, tha Isida.

Këtë pjesë e gjeni në videon e mëposhtme në minutën 1:10:57. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat