16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Balerinës i bien të fiket në mes të performancës

spot_img

Një pamje e frikshme ndodhi në koncertin e Iggy Azalea në Brazil të enjten.

Raperja , 28 vjeç, ishte në mes të interpretimit të këngës së saj “Black Widow” kur kërcimtarët e saj nxituan për të ndihmuar një balerin të cilës i kishin rënë të fiket. Balerina filloi të shtangte në dysheme.

Azalea kërkoi shkurtimisht mbështetje mjekësore përpara se të vazhdonte me performancën e saj. Ajo më vonë u tha fansave se balerina kishte pësuar një asfiksim.

“Djema, dua të lajmëroj se balerina ime është OK! Dritat dhe nxehtësia e bën të kishte një asfiksim. Ajo është në prapaskenë dhe është në gjendje shumë më të mirë, “shkroi ajo.

“Gjithashtu, për atë që është e vlefshme në lidhje me balerinin rezervë: mendova se sapo kishte rënë / përdredhur kyçin e këmbës dhe mund të tingëllojë e ashpër por  vazhdova të këndoje derisa muzika ndaloi dhe kërkova një mjek “.

 

https://twitter.com/PopCraveNet/status/1078425855947390976

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat