21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Balloteli solidarizohet me protestën për përdhunimin e 15-vjeçares në Tiranë (Foto)

spot_img

Futbollisti i njohur, Mario Balotelli, është solidarizuar me viktimat e përdhunimit si dhe me demonstruesit që ngritën zërin kundër ngjarjes dhe fenomenit të dhunimit seksual të femrave në Shqipëri.

Balotelli  ka publikuar një foto të moderatores Dojna Mema, e cila mbante në dorë një pankartë ku shkruhej:

“Pse meshkujt kanë frikë burgun? Për të njëjtën arsyen pse femrat kanë të ecin në rrugë çdo ditë.”

“Ndal çdo lloj forme të dhunës!”- shkroi Baloteli në “Instagram”.

foto galeri

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat