18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Balta dhe shiu ndërpret Tirana-Flamurtari

spot_img

Ndeshja midis Tiranës dhe Flamurtarit është ndërprerë për shkak të përmbytjes nga shiu të stadiumit Selman Stërmasi”.

Sfida e cila do të rikthehet ditën e nesërme në orën 13:00, u ndërpre në minutën e 25-të, teksa arbitri kryesor i futi të dy ekipet brenda në dhomat e zhveshjeve.

“Shiu i madh ishte prezent që prej orës 16:00. Skuadrat dolën në nxehje, dhe situata erdhi duke u përkeqësuar. Vendosëm të prisnim disa minuta, nëse intensiteti i shiut do binte. Morëm një vendim për ta filluar nesër ndeshjen, në orën 13:00, në minutën e 25-të, aty ku u ndërpre”, u shpreh delegati i këtij takimi, Lusien Nurishmi./real-news.tv/

Penalltia e Tiranes on Vidnews.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat