fbpx

Banorët dalin të frikësuar/ Lënë gjellën në sobë dhe shtëpia u merr flakë, panik dhe ankth në Tiranë

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-6y2z7s2oapfcn5kveth2u15e6vtzsm9nte2kpdheezs.jpg

Një apartament është përfshirë nga flakët sot. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se familjarët kishin harruar drekën në sobë dhe kjo gjë ka bërë që të krijohen shkëndija dhe flakët të përhapen në të gjithë shtëpinë.

Banorët e lagjes kanë dalë nga shtëpitë e tyre të frikësuar. Zjarrfikësja u ndodh në vendngjarje dhe bëri të mundur shuarjen e zjarrit.

Fatmirësisht nuk raportohet për njerëz të lënduar apo viktima, vetëm për dëme materiale.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303