fbpx

Basha do ta kalojë natën tek Teatri Kombëtar?

basha-teatri.jpg

Kryetari i opozitës mund ta kalojë gjithë natën e sotme në sheshin e Teatrit Kombëtar. Sipas asaj që shkruan Top Channel është zbuluar mesazhi që i  është dërguar degës së PD-së numër 4 në Tiranë për të shoqëruar kryedemokratinBasha  gjatë gjithë natës.

Mesazhi:

Të nderuar demokratë dhe qytetarë të degës 4 Tiranë!

Kryetari Basha sot do të qëndroj gjithë natën te Teatri Kombëtare.

Degën tonë e ka përzgjedhur që ta shoqërojë.

Ju lutem me sa mundësi keni të mobilizohemi të jemi si i ka hije degës 4.

Në orën 20:30 do të jemi në sheshin e Teatrit Kombëtare.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303