24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Basha konfirmon Xhelal Mziun për Kamzën

spot_img

Ende nuk ka një vendim nga opozita për hyrjen në zgjedhjet lokale të qershorit, por kurdo që ato të mbahen duket se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk mendon emër tjetër për Bashkinë e Kamzës veç Xhelal Mziut, i cili është dhe kryebashkiaku aktual i Kamzës.

Edhe njëherë dua të falënderoj një njeri që ka mbajtur fjalën para jush dhe para meje me punën e përditshme në këto javë muaj e vite që i besuat mandatin e Bashkisë. Akoma ka shumë halle por jam i sigurt që kur ti bashkojmë forcat pushteti lokal me Xhelal Mziun dhe pushteti qendror me një qeveri që do ti përgjigjet halleve, ndryshimi pozitiv do të ndihet. Por duhet të fitojmë betejën më 16 mars”, është shprehur Basha./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat