Basha merr meritat për Tahirin dhe Xhafajn

basha-3.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha në sudion e “360 gradë” në Ora News se “largimi i Xhafajt dhe Tahirit është një sukses i paprecedentë i opozitës në këto 27 vite”.

“Largimi i Fatmir Xhafajt dhe Saimir Tahirit është një sukses i paparecedentë. Asnjë opozitë në 27 vite nuk ka arritur të largojë dy ministra. Kjo opozitë ia ka dalë. Jo vetëm kaq, ka arritur të largojë shumë deputetë të lidhur me krimin. Një kryebashkiak dhe afro 350 zyrtarë”, deklaroi Basha

 

scroll to top