fbpx

Basha: Nesër zbulohet skema e hajdutërisë tek ‘Unaza’

Screenshot_12-9.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka paralajmëruar se nesër do të zbulojë me fakte dhe dokumente “skemën e hajdutërisë te Unaza e Re”.

“Kryehajduti për të mbushur xhepat e tij nuk ndalet para lotëve të fëmijëve, as para shtëpive të njerëzve dhe as para simboleve kombëtare. Pse u hoq Shqiponja? Ç’aferë fshihet pas shkatërrimit të 300 shtëpive te Astiri? Nesër me fakte e dokumente skema e hajdutërisë te Unaza e Re”, shkruan Basha në Twitter.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *