Basha nga Devolli: Dy rrugët që Rama u ka lënë të rinjve

Screenshot_1-6.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi pak minuta më parë një takim me të rinjtë e Devollit.

Basha tha se vetmja zgjidhje që Rama ju ka dhënë të rinjve është ose të merren me drogë ose të ikin.

‘Edi Rama u ka lënë vetëm një rrugë të rinjve shqiptarë, ose të merren me drogë ose të ikin, prandaj të rinjtë po largohen. Nëse do të vazhdohet kjo atëherë Shqipëria s’do të plaket dhe këtu nuk do të ngelë më askush përveç oligarkëve të Ramës’, u shpreh Basha.

scroll to top