16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Basha: Nuk e bëjmë pis protestën siç po bën Rama

spot_img

Kreu i PD-së në një deklaratë për gazetarët tek selia blu është shprehur se opozita i mbështet protestat e studentëve.

Basha u shpreh se nuk i përgjigjet asnjë deklarate politike që bën Rama në lidhje me protestat e studentëve.

Partia Demokratike dhe unë e mbështesim në të gjitha format. Ne jemi aty me shpirt dhe me mendje.

Kundërshtari politik po mundohet ta politizojë, por nuk ka nevojë për të bërë politikën e kundërshtarit.

Studentët kanë një kërkesë të qartë  prej 13 ditësh: Plotëso kërkesat’, u shpreh kreu i PD-së Lulzim Basha.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat