fbpx

Basha numëron ditët deri më 25 prill, jep mesazhin e fortë që në mëngjes: Rrjedhja e trurit përbën problem

basha-5.png

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar një postim së fundmi në rrjete sociale, ku ka numëruar dështimet e Ramës.

Lideri demokrat kësaj here është ndalur tek të rinjtë që studiojnë jashtë vendit dhe nuk duan të kthehen në Shqipëri.

Postimi i plotë i Lulzim Bashës:

36 ditë deri më 25 prill, 100 dështimet e Ramës në 8 vite. Cila është përqindja e të rinjve që studiojnë jashtë dhe nuk dëshirojnë të kthehen në Shqipëri? Përgjigja: 94%. Rrjedhja e trurit përbën një problem madhor, pasi vendit i pakësohet forca më vitale e shoqërisë dhe ekonomisë.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303