24.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Basha: Protestë më e madhe më 16 mars

spot_img

Është mbyllur protesta e sotme e opozitës, ku pak minuta më parë Basha dhe Kryemadhi ndodheshin në KQZ. Shumë ish deputetë të PD dhe LSI dorëzuan refuzimin e mandateve.

Ndërkohë, Basha së bashku me Berishën dhe simpatizantë të tyre mbërritën drejt selisë së Partisë Demokratike. Basha po mban një fjalim në lidhje me protestën e sotme përpara qytetarëve.

Ndërkohë, i pyetur nga gazetarët, Basha paralajmëroi se protesta e 6 marsit do jetë akoma edhe më e madhe e me pjesëmarrje të lartë./real-news.tv

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/425926304810095/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat