fbpx

Basha publikon foton: Ja si kishte nisur ç’montimi i godinës nga banda e Ramës

Kryedemokrati Lulzim Basha ka postuar foto nga ambientet e brendshme të Teatrit Kombëtar.

Bashkëngjitur fotove nga ambientet e brendshëm të Teatrit Kombëtar, Basha shkruan se banda e Edi Ramës kishte nisur çmontimin e godinës.

“Aleanca per Teatrin dhe qytetaret i larguan dhe u futen brenda. Krenar për forcën e qytetarëve të bashkuar!” – shkruan Basha.