fbpx

Basha publikon videon: Rama çoi në vetëvrasje shqiptarët

aprovim.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar sot një tjetër video ku denoncon mosmbajtjen e premtimeve nga ana e Qeverisë “Rama”.

Këtë herë, Basha është përqendruar te çmimi i energjisë elektrike.

“Premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin.

Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetëvrasjes, qindra familje mbetën pa drita, mijëra vende pune u shkatërruan sepse bizneset falimentuan në masë.

Vjedhja dhe mashtrimi janë politika e vetme e Hajdutit dhe bandës së tij.

#ShqipëriaSiEuropa #HajdutiPsiqik #RamaIk”, shkruan Basha, teksa poston videon të cilën mund ta ndiqni këtu.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303