fbpx

Basha shfaqet në Kuvend me telefon në vesh, ulet krah Bardhit

basha.jpg

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shfaqur sot pas disa javesh mungesa në ambientet e Parlamentit. Me telefon në vesh, ai ka hyrë në sallën e Kuvendit, ndërkohë që ishte duke folur ish kryeministri Sali Berisha.

Basha është ulur në krah të Gazment Bardhit dhe Jorida Tabakut, ndërsa pak më tutje, indiferente qëndron deputetja tjetër e PD, Grida Duma.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303