fbpx

Basha shkon me shpejtësi në Vorë i rrethuar nga dhjetëra persona, ç’ka ndodhur aty?

basha-8.jpg

Pak ditë më parë Kryedemokrati Lulzim Basha u gjobit me 5 milionë lekë të vjetra pas tubimit që zhvilloi në Kavajë, por kjo nuk e ka ndalur atë për të zhvilluar takime dhe të shfaqet i rrethuar nga dhjetëra njerëz.

Advertisement

Basha është ndalur ditën e sotme në qytetin  e Vorës, teksa është i shoqëruar nga dhjetëra persona, të cilët mbajnë maska të PD.

Ai shoqërohet nga Flamur Noka.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303