27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Basha thërret në takim drejtuesit politikë të PD në qarqe

spot_img

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë pasditen e sotme një takime drejtuesit politikë të qarqeve.Mësohet se takimi i kryedemokratit me drejtuesit e PD në qarqe do të zhvillohet në orën 18:30.Nuk dihet ende çfarë do të diskutohet, por numërimi i kutive të votimit është drejt fundit dhe rezultatet e deritanishme nxjerrin fituese Partinë Socialiste.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat