fbpx

Basha uron Ditën e Pashkëve: Drita e ringjalljes i mbushtë vatrat e çdo familje shqiptare me shpresë

9e88d3e1-5719-454e-a27b-1a3d998ee3e9.jpg

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar besimtarët ortodoksë për Ditën e Pashkëve.

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook”, Basha uron më shpresë dhe besim në vatrat e çdo familjeje shqiptare.

Statusi:

Të gjithë besimtarëve ortodoksë ju uroj nga zemra Gëzuar Pashkët!

Drita e ringjalljes i mbushtë zemrat tuaja dhe vatrat e çdo familje shqiptare plot me shpresë dhe besim se e mira do të mundë çdo sfidë, dhimbje dhe padrejtësi.

Zoti e bekoftë Shqipërinë!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303