fbpx

Basha: Vendi i Ramës vetëm në burgun 313

rama-basha_1492720833-2978584.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte ditën e sotme pranë banorëve të Astirit në protestën që ata zhvillojnë për mbrojtjen e shtëpive të tyre që shemben nga ndërtimi i Unazës së Madhe.

Në fjalën e tij Basha, ndër të tjera tha se, vendi i Edi Ramës është vetëm në burgun 313.

‘Vendi i Edi Ramës është vetëm në burgu 313, bashkë me hajdutët e tij. Aty është i vetmi vend për Ramën dhe ne nuk do të lejojmë që ai të arratiset nga Shqipëria, por do e çojmë në qeli’, u shpreh lideri i opozitës Basha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303