fbpx

Basha zbulon se çfarë mendon për veshjet e Ramës

rama-stili.jpg

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka dhënë mendimin e tij për veshjet e kryeministrit Edi Rama në emisionin “Zonë e Lirë”.

Kur u pyet pse ka një stil kaq klasik, Basha u shpreh: “Unë kam këtë stil të veshuri. Të rinjtë janë ata që vishen me stile të ndryshme dhe moderne. Një politikan nuk e bën veshja apo estetika, por e bën mendimi dhe shpirti. Duhet t’i ruhesh një politikani që mundohet të impresionojë përmes ndryshimeve trendy të pamjes së jashtme”.

Ndërsa për stilin e Ramës tha: “Është e gjitha fasadë, ai tregon se fsheh deficit mendor me atë lloj veshje”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *