fbpx

Bashkëshortja e ish-sulmuesit të Milanit tërbon fansat në “Instagram”

Screenshot_28-2.jpg

Format e saj bombastike nuk lënë vend për shumë koment. Bëhet fjalë për bashkëshorten e ish-sulmuesit të Milanit, Lukas Okampos.

24-vjeçari argjentinas u rikthye te Marseja, ku këtë sezon ka luajtur në 28 ndeshje dhe ka shënuar vetëm 3 gola. Gjithsesi në dashuri ka pasur fat tjetër.

Okampos është i martuar prej më shumë se 2 vitesh me bukuroshen Majoh Barbeito, me të cilën ka dhe 2 fëmijë. 25-vjeçarja bie në sy së tepërmi për linjat e saj perfekte dhe është një frekuentuese e rregullt e palestrës.

Së fundmi ajo e ka shfrenuar disi fantazinë duke postuar foto “hot” në “Instagram” para se të futej në dush, duke tërbuar në këtë mënyrë ndjekësit e saj të shumtë.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303