28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

BBC raporton për incidentin me makinë në sheshin Skënderbej

spot_img

Incidenti në sheshin Skënderbej dhe gjesti heroik i 22-vjeçarit që ndërhyri për të neutralizuar autorin ka bërë bujë në mediat ndërkombëtare.

BBC shkruan se në momentin kur një automjet hyri në sheshin e këmbësorëve, një kalimtar u hodh duke hyrë me këmbë në dritares së automjetit.

I riu citohet nga BBC, të ketë thënë që ndërhyri pasi mendoi se po ndodhte një akt terrorist, ndërsa autori 32-vjeçar ishte nën efektin e lëndëve narkotike.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat