fbpx

Beatrix zhvishet para kamerave, pamjet po thyejnë rrjetin

640-0-ee535169644bdda29c4a57350bb3140d-1.jpg

Beatrix dhe Donald janë një prej çifteve të krijuara në Big Brother Vip.Pak minuta më parë, pasi përfundoi makijazhin Beatrix nisi të vishej. Duke i ndihmuar grimerët, banorja u zhvesh në pjesën e sipërme për ta rregulluar fustanin.Beatrix, mbante gjoksin me duar ndërsa fustani i saj rregullohej.Kjo është hera e parë që Beatrixën e shohim në një moment të tillë brenda shtëpisë së famshme.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303